Vacature: Adviseur Arbeidsvoorwaarden & HR (m/v)

Nieuws 17 december 2020

Vacature: Adviseur Arbeidsvoorwaarden & HR (m/v)

In deze verantwoordelijke functie vervul je als energieke professional een belangrijke adviesrol voor onze leden. Zij kunnen bij jou dagelijks telefonisch terecht voor arbeidsrechtelijke-, cao- en HR-vraagstukken. Je bent actief betrokken bij projectactiviteiten, je onderhoudt externe contacten met onze leden, werkgevers- en werknemersorganisaties en je neemt deel aan extern overleg. Tevens ondersteun je een aantal commissies met het voorbereiden van overleg en het uitwerken van actiepunten. Het is voor jou een uitdaging om je bijdrage te leveren aan een groeiende organisatie.

Expert

Wat vragen we van je?

 • Academisch werk- en denkniveau
 • 2-5 jaar relevante ervaring in het HR vak
 • Affiniteit met arbeidsrecht, arbeidsverhoudingen en HR
 • Communicatief sterk met overtuigingskracht
 • Analytisch, sociaal, stressbestendig en teamplayer

Wat bieden wij je?

 • Enthousiast team van betrokken collega’s
 • Een zelfstandige functie
 • Een dienstverband van 32 uur per week
 • Marktconform salaris tussen € 2600 en € 4600 bruto per maand (o.b.v. fulltime dienstverband)
 • Laptop en mobiele telefoon
 • Ruimte voor creativiteit, inspirerende ideeën en meedenken in onze ontwikkelingen
 • Je werkt op ons kantoor in ’s-Hertogenbosch met de mogelijkheid om thuis te werken

Wil je meer weten?
Bel dan met Jan Kerstens, Secretaris bestuur/Manager lobby & arbeidsvoorwaarden, 06–53936452.

Heb je interesse om bij ons te komen werken?
Stuur dan je CV met een motivatiebrief uiterlijk 15 januari 2021 via e-mail naar Jan Kerstens.

Wie zijn wij?
Schoonmakend Nederland (voorheen OSB) is al 40 jaar dé brancheorganisatie voor de professionele schoonmaak- en glazenwassersbedrijven. Wij behartigen de belangen van meer dan 300 ondernemers, die met elkaar 70% van de totale omzet van de branche realiseren. We verbinden en ondersteunen hen bij hun gezamenlijke en individuele uitdagingen. Hierdoor kunnen onze ondernemers waardevol werk bieden op een aantrekkelijke arbeidsmarkt en kunnen zij succesvol opereren in een gezond ondernemersklimaat.

Schoonmaak is cruciaal. Dit heeft de coronacrisis in Nederland wel aangetoond. Schoonmaak en hygiëne vormen de basis van een schone en veilige werk- en leefomgeving. Schoonmakers staan voortdurend in de frontlinie in onze gezamenlijke strijd tegen het coronavirus. Zij leveren waardevol werk voor het functioneren van onze maatschappij, de gezondheid van mensen en voor een veilige en schone werk- en leefomgeving. www.schoonmakendnederland.nl

Gerelateerd