Over Cao-vragenuurtje (online)
Cao-vragenuurtje (online)
Er is een nieuwe cao voor de schoonmaak- en glazenwassersbranche. Uiteraard brengt dat de nodige wijzigingen met zich mee.
Schoonmakend Nederland organiseert voor haar leden een aantal cao vragenuurtjes waarin leden al hun vragen over de wijzigingen in de nieuwe cao kunnen stellen.
Bekijk vooraf onderstaand filmpje, waarin Emmy Spoor (adviseur arbeidsvoorwaarden en cao) de belangrijkste wijzigingen toelicht.
- Wil je de wijzigingen liever nalezen? Download dan het naslagwerk (alleen beschikbaar voor leden van Schoonmakend Nederland).
- Wil je de volledige cao-tekst lezen? Bekijk dan hier de officiële tekst.
Heb je na het bekijken van het filmpje en het lezen van het naslagwerk nog vragen, stel die dan tijdens onze vragenuurtjes op donderdag 10 september, dinsdag 15 september of donderdag 24 september.