'Al 50 jaar niet uit de hoogte, maar in de hoogte.'

Vereniging 21 mei 2021

'Al 50 jaar niet uit de hoogte, maar in de hoogte.'

Onze accountmanagers bezoeken regelmatig leden om te weten wat er speelt. Afgelopen week was Rick van der Gaag bij Lydia Driesprong van Driesprong Glas- en Gevelreiniging, een (h)echt familiebedrijf, dat zoals ze het zelf zegt: ‘al 50 jaar niet uit de hoogte, maar in de hoogte werkt.’ Over het bezoek vertelt ze: ‘door zo’n bezoek weet ik wat er bij Schoonmakend Nederland leeft. Ook kan Rick met ons meedenken op zo’n moment. We hebben beiden een hart voor de branche en dat helpt! Ik word blij als ik hoor waar Schoonmakend Nederland nu mee bezig is en ook de ontwikkelingen voor de toekomst vind ik interessant om te horen. Zo blijven we op de hoogte van elkaars belevingswerelden en zijn de lijnen kort.’ 

Experts

Rick vult aan: ‘Lydia is een heel open persoon met het hart op de tong.  Dat is ontzettend fijn want we willen dichtbij onze leden zijn om te horen en voelen wat er speelt. Alleen zo kunnen wij kort op de bal zitten qua dienstverlening richting onze leden.’

Gerelateerd